S pronájmem nemovitostí – nejčastěji bytu – má zkušenost mnoho z vás. Majitel nemovitosti má zájem mít ve svém bytě či domě nájemníka slušného – tedy takového, který se o nemovitost stará jako o svou, který včas a pravidelně platí nájemné a chová se slušně k sousedům. Řešit špatné sousedské vztahy nebo „dostávat“ z bytu neplatícího nájemníka je noční můrou každého pronajímatele.

Pro své klienty zprostředkováváme pronájmy bytů, domů i komerčních prostor. Při schůzce s klientem, který chce nemovitost pronajmout, si promluvíme o jeho očekáváních, doporučíme výši nájemného (případně doporučíme, jak nemovitost připravit nebo dovybavit pro zajištění vyššího nájemného apod.). Nemovitost pak profesionálně nabídneme k pronájmu. Potenciální nájemníky si v rámci možných postupů prověřujeme a dáváme doporučení majitelům – pronajímatelům, kteří mají vždy poslední slovo při výběru nájemníka.

Součástí zprostředkování pronájmu je samozřejmostí příprava rezervační smlouvy, nájemní smlouvy, předání nemovitosti nájemníkovi včetně případného převodu dodávek energií apod. V průběhu celého trvání nájemního vztahu se na nás můžete obrátit, pokud se vyskytnou nějaké nečekané situace.


V realitách se pohybujeme dlouho
Martin Hofmann je v síti RE/MAX od jeho založení v roce 2005, začínal jako makléř, postupně vedl větší tým makléřů, školil je. Několik let vedl jako ředitel a jednatel jednu z kanceláří a nakonec se rozhodl pro vlastní licenci RE/MAX Art.
Hanka Kvasničková působí v Martinově kanceláři velmi úspěšně šestým rokem. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo vytvořit pevný a úspěšný tým, který stále rozšiřujeme. Patříme k nejlepším makléřům v síti, průběžně se vzděláváme, sledujeme trendy a velmi si vážíme důvěry, kterou máme u našich klientů.

Naše zkušenosti a individuální přístup ke každé zakázce se pak odráží v úspěšném pronájmu nemovitosti v krátkém čase.

Kontaktujte nás
DWeis.cz
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram