Reference

Jak nás hodnotí naši klienti.
tým
V náročné věci s více vlastníky i ze zámoří byl poskytnut vynikající a profesionální servis a to do posledního detailu. Odměna za tento servis velmi příznivá, Jednoznačně doporučuji!!! Ještě jednou moc děkuji :)

Vladislav Ježek

Pan Hofmann nám moc pomohl. Dokázal prodat byt za výbornou cenu. Jednal tak, aby doba prodeje byla co nejkratší a pro nás bezstarostná. Navíc nám tato společnost pomohla odstranit výzvu k doplnění z katastru, která vznikla ještě před zahájením prodeje bytu a to nám ušetřilo spoustu starostí. S prodejem bytu jsme moc spokojeni.

Vlastimil Rybka

S paní makléřkou Ing. Kvasničkovou jsem byla velmi spokojena. Koupě bytu proběhla velmi rychle, bez komplikací, ve všem nám vyšla vstříc.

Tereza Sochorová

“Realitní kancelář je profesionální a důvěryhodná. Získali jsme jejím prostřednictvím pěkný byt za dobrou cenu, a to v krátké době. Kancelář respektovala naše časové možnosti, jednání bylo přímé, inteligentní, v pěkném prostředí. Kancelář obstarala potřebné náležitosti: kromě vkladu vlastnictví do katastru také související úschovu finančních prostředků a převod smluv na dodávky energií. Pomohla s podklady pro platbu daně. Realitní kancelář RE/MAX Art doporučuji všem zájemcům o koupi nemovitosti.”

Marek B.

"Paní Kvasničkovou bych bez obav doporučil každému, kdo hledá služby pečlivého a spolehlivého makléře. Během naší několikaměsíční spolupráce vždy včas zařídila všechny potřebné náležitosti, na každou schůzku byla velmi dobře připravená, v případě potřeby dobře poradila, a v neposlední řadě mě pravidelně informovala o veškerém dění týkajícím se prodeje mojí nemovitosti. "

Hodnocení: 10/10

"Nedávno jsem s kanceláří RE/MAX Art realizoval prodej bytu na Praze 9. Mým makléřem byla p. Hana Kvasničková. Chtěl bych touto cestou vyjádřit max. spokojenost a poděkování za perfektně odvedenou práci jak Vaší kanceláři, tak zejména p. Kvasničkové. Její profesionalita a vstřícný přístup byly vzorové a prodej proběhl bez jediného problému k mé absolutní spokojenosti. Radek Tůma"

Hodnocení: 10/10

"Paní Kvasničková je pravým profesionálním makléřem, jakého si náročný klient může jenom přát. Její aktivní nasazení zajistí, že vaše nemovitost bude rychle zobchodována. Osobitý přístup, který ke klientovi má, Vám dá dobrý pocit, že je o vás dobře postaráno. Paní Kvasničková přesně vyřídí i veškerou požadovanou náročnou legislativní část nutnou k obchodu. Je velice pečlivá, přesná a klient se nemusí obávat, že se věci někde zpozdí. Pravidelně a ihned Vás paní Kvasničková informuje o jednotlivých krocích, které právě probíhají, což uklidní zejména ty, kteří obchodují svoji nemovitost poprvé. Jestliže si někdo potřebuje vybrat svého realitního makléře, potom doporučuji jednoznačně paní Kvasničkovou !"

Hodnocení: 10/10

"Hanka Kvasnickova je jak po lidske, tak po profesni strance skvela. O vsem ohledne prodeje bytu jsem byla informovana a s jeji praci moc spokojena. Kdykoli jsem potrebovala neco vyjasnit ohledne smluv ci dalsiho postupu pri prodeji bytu, tak byla vzdy velice napomocna, coz buduje vzajemnou duveru. Dekuji za spolupraci."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto úžasná a profesionální. Zamiloval jsem se"

Hodnocení: 10/10

"Všechny služby naprosto perfektní, na vysoké profesionální úrovni, plná spokojenost, vůbec o nic jsem se nemusela starat - přesně tak jsem si to představovala. Vystupování a jednání paní Kvasničkové vždy velmi příjemné, vstřícné, vysoce profesionální, ve všem jsem se na ni mohla obrátit, vše vždy perfektně zajistila."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální přístup, rychlé vyřízení, skvělá komunikace - velmi doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"V náročné věci s více vlastníky i ze zámoří byl poskytnut vynikající a profesionální servis a to do posledního detailu. Odměna za tento servis velmi příznivá, Jednoznačně doporučuji!!! Ještě jednou moc děkuji :)"

Vladislav Ježek

"Moje zkušenost s RE/MAX Art se nedá popsat jinak než v superlativech. Od prvního jednání o mém záměru prodat dům až po konečnou realizaci prodeje a předání domu probíhalo vše k mé spokojenosti a tak, jak si práci zkušené a seriozní realitní kanceláře představuji. Osobně o moji záležitost pečovali pan Hofmann a paní Kvasničková. Perfektně dům i jeho okolí vyfotili a presentovali na webových stránkách, radili mi, jak dům připravit, aby i zájemci byli spokojení a cítili se na prohlídkách dobře. Absolvovali všechny prohlídky bez mé přítomnosti, za což jsem byla absolutně vděčná, protože jednak nejsem profesionál a také protože to pro mě byla hodně emotivní záležitost. Vždyť jsem prodávala dům, kde jsem 20 let bydlela a odrostly v něm moje děti, prostě byl pro mě víc, než jen nemovitost. Prodej jsem chtěla realizovat do konce roku, což se, k mé velké spokojenosti, perfektně podařilo. Jsem nadšená z toho, že našli jako kupujícího, mladou rodinu a dům bude dále sloužit ke stejným účelům, pro které jsme ho pořizovali, tedy vychovávat děti a žít v něm spokojeně jako rodina. Dokonce vyjednali i to, že u domu zůstane kočka, která by si ve svém věku těžko zvykala na nový domov. Vůbec jsem se nemusela starat o vyjednávání o ceně, smlouvy, právníky, katastry nemovitostí atd., nebyl ani žádný problém se zaplacením ceny, kterou jsem požadovala. Dokonce ani o fyzické předání domu jsem se nemusela starat, pro mě to byly opravdu velké emoce. Vše zařídili pan Hofmann s paní Kvasničkovou a vše klaplo k mé naprosté a absolutní spokojenosti. Pokud bych někdy potřebovala, obrátila bych se znovu na RE/MAX Art konkrétně na pana Hofmanna a paní Kvasničkovou. Tímto bych jim ráda znovu poděkovala."

Irena Fučíková

"Děkuji realitní kanceláři za perfektně zprostředkovaný prodej a koupi nemovitosti. Vše proběhlo tak, jak makléři slíbili. Vyjednali dobrou cenu, termínově vše domluvili tak, že jsme se mohli přestěhovat přímo z našeho malého bytu do krásného nového domu."

Romana Mindžaková

"S paní makléřkou Ing. Kvasničkovou jsem byla velmi spokojena. Koupě bytu proběhla velmi rychle, bez komplikací, ve všem nám vyšla vstříc."

Tereza Sochorová

"Děkuji za perfektně odvedenou práci. Prodávali jsme dům starý více než sto let určený k rekonstrukci, navíc u frekventované silnice. Pan Hofmann a paní Kvasničková byli již naše třetí realitní kancelář. Oproti ostatním nám ve všem pomohli a v krátké době našli kupce, se kterým vyjednali velmi dobrou cenu. Vážíme si jejich vysoké profesionality, podpory a ochoty. Postarali se o prodej od začátku až do konce bez nejmenšího problému."

Kateřina Wimmerová

Kontaktujte nás

Najdete nás

DWeis.cz
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram