Realizace zakázek 

- specializujeme se na Prahu, ale úspěšní jsme i po celé České republice


nejbližší okolí naší kanceláře - Praha 2, 3, 10

Praha a Čechy

S klienty si budujeme dlouhodobé vztahy a jejich doporučení si vážíme


Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Naprosto úžasná a profesionální. Zamiloval jsem se"

Hodnocení: 10/10

"Paní Kvasničkovou bych bez obav doporučil každému, kdo hledá služby pečlivého a spolehlivého makléře. Během naší několikaměsíční spolupráce vždy včas zařídila všechny potřebné náležitosti, na každou schůzku byla velmi dobře připravená, v případě potřeby dobře poradila, a v neposlední řadě mě pravidelně informovala o veškerém dění týkajícím se prodeje mojí nemovitosti. " 

"Nedávno jsem s kanceláří RE/MAX Art realizoval prodej bytu na Praze 9. Mým makléřem byla p. Hana Kvasničková. Chtěl bych touto cestou vyjádřit max. spokojenost a poděkování za perfektně odvedenou práci jak Vaší kanceláři, tak zejména p. Kvasničkové. Její profesionalita a vstřícný přístup byly vzorové a prodej proběhl bez jediného problému k mé absolutní spokojenosti. Radek Tůma"

Hodnocení: 10/10

"Všechny služby naprosto perfektní, na vysoké profesionální úrovni, plná spokojenost, vůbec o nic jsem se nemusela starat - přesně tak jsem si to představovala. Vystupování a jednání paní Kvasničkové vždy velmi příjemné, vstřícné, vysoce profesionální, ve všem jsem se na ni mohla obrátit, vše vždy perfektně zajistila."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální, ale zároveň i lidský přístup Ing. Kvasničkové, díky kterému se stal prodej nemovitosti o mnoho snadnější záležitostí, minimálně oproti případu, kdy si člověk zajišťuje prodej sám. Služby Ing. Kvasničkové proto mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Vše proběhlo v pořádku výborná komunikace a paní Kvasničková ochotný a příjemný clovek"

Hodnocení: 10/10

"Hanka Kvasnickova je jak po lidske, tak po profesni strance skvela. O vsem ohledne prodeje bytu jsem byla informovana a s jeji praci moc spokojena. Kdykoli jsem potrebovala neco vyjasnit ohledne smluv ci dalsiho postupu pri prodeji bytu, tak byla vzdy velice napomocna, coz buduje vzajemnou duveru. Dekuji za spolupraci."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Rychlé, perfektní, profesionální a navíc příjemné vystupování i vstřícný přístup ke klientům."

Hodnocení: 10/10

"Vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální přístup, rychlé vyřízení, skvělá komunikace - velmi doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kvasničková je člověk na pravém místě - milá, ochotná, velice schopná, zařídí první poslední, reaguje obratem. Velice doporučuji."

Hodnocení: 10/10

Hodnocení: 10/10

"Vážený pane Hofmanne, pravděpodobně dostáváte na své zaměstnance mnoho pochval, ale ráda bych, společně s mojí maminkou, vyzdvihla mimořádnou profesionalitu a zároveň velmi lidský přístup, paní Hany Kvasničkové. Bohužel se setkávám s faktem, že lidé obecně nemají velkou důvěru v realitní kanceláře. Já jsem patřila mezi ně. Od června tohoto roku jsme začaly řešit prodej bytu a bylo to tak nevyslovitelně strašné, že se to nedá ani slovy vyjádřit. Musela jsem se potýkat s tolika překážkami a tak neuvěřitelnou neprofesionalitou ze strany jiných realitních kanceláří, až jsem se dostala do fáze, kdy jsem měla pocit, že byt nikdy neprodám. Po několika úmorných a zoufalých měsících jsem však obdržela dopis od paní Kvasničkové, ve kterém nám nabídla spolupráci. Již tento samotný dopis byl tak perfektně napsaný, že jsem neměla důvod se neozvat. Velmi krátce na to, jsme po osobním setkání uzavřely smlouvu o exkluzivitě. Do té doby byl tento krok pro nás tabu, i když nám to jiné realitní kanceláře nabízely. Paní Kvasničková se dala do práce v plném nasazení i v době jejího osobního volna, kdy nás nepřetržitě informovala o průběhu prodeje. Vše bylo včas, s maximální přehledností a neuvěřitelně rychle, což jsme potřebovaly, neboť nás už velmi tlačil čas. Paní Kvasničková nás však nepřetržitě uklidňovala a psychicky podržela, takže si od nás získala absolutní důvěru. To co jiným trvalo několik měsíců, jí zabralo pouze pár dnů. Veškerou práci obstarala sama, možná je to samozřejmostí, ale po naší zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, to byla veliká vzácnost. Prakticky jsme se s maminkou nemusely o nic starat. Dovolte mi, prosím, touto cestou vyjádřit obrovský dík paní Kvasničkové a Vám blahopřeji, že máte tak kvalitního zaměstnance. Nejlepší reklama je ústní podání, a věřte, že toto budeme náležitě popularizovat. Ještě jednou velmi děkujeme! Se srdečným pozdravem, Tereza R. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Kvasničková je pravým profesionálním makléřem, jakého si náročný klient může jenom přát. Její aktivní nasazení zajistí, že vaše nemovitost bude rychle zobchodována. Osobitý přístup, který ke klientovi má, Vám dá dobrý pocit, že je o vás dobře postaráno. Paní Kvasničková přesně vyřídí i veškerou požadovanou náročnou legislativní část nutnou k obchodu. Je velice pečlivá, přesná a klient se nemusí obávat, že se věci někde zpozdí. Pravidelně a ihned Vás paní Kvasničková informuje o jednotlivých krocích, které právě probíhají, což uklidní zejména ty, kteří obchodují svoji nemovitost poprvé. Jestliže si někdo potřebuje vybrat svého realitního makléře, potom doporučuji jednoznačně paní Kvasničkovou !"

Hodnocení: 10/10