Za každým prodejem nemovitosti je příběh, také u těchto příběhů jsme byli

Prostorný byt 160 m2 v Jungmannově ulici, Praha 1

Prodej tohoto bytu byla velice zajímavá zakázka. 

Prioritou majitelů bylo byt prodat a ze získaných peněz koupit dva menší byty blízko sebe, z toho jeden bezbariérový. Nechtěli se přechodně stěhovat do pronájmu, a proto jsme hledali někoho, kdo je nechá v bytě ještě několik měsíců bydlet než se zrealizuje koupě nových bytů. Podařilo se nám nalézt kupujícího, se kterým jsme všechno vyjednali. Našli jsme i vyhovující bezbariérový byt a další byt ve stejné ulici naproti v domě - vše dopadlo velmi dobře a my jsme s klienty dodnes v kontaktu.

Rodinný dům v Praze
Pomoc při zápisu - legalizaci zahradního domku

Prodáno za dva měsíce od první inzerce, přestože před tím dům neúspěšně prodávaly čtyři realitní kanceláře téměř dva roky.

Zařídili jsme i zapsání zahradního domku do katastru nemovitostí na základě tzv. pasportu budovy - byl to požadavek financující banky kupujícího.

Komorní developerský projekt v Dolních Počernicích - Praha 9

K prodeji 50 rodinných domů z tohoto projektu jsme byli přizváni přibližně na rok a to v době, kdy se domy dokončovaly a prodej se teprve rozbíhal. 

Díky výborné znalosti lokality a nadšení pro tento projekt se nám podařilo zprostředkovat prodej mnoha domů. Byt v Praze na Letné
Genius Loci

Krásný prvorepublikový byt byla radost prodávat - přestože byt nebyl v dobrém stavu, vyzdvihli jsme zachované historické prvky v bytě (kličky na dvěřích, parkety atd.) a překrásný výhled na Pražský hrad a byt jsme prodali zájemcům, kteří dokázali tyto skutečnosti ocenit.Dům v Praze na Břevnově
Prodej na základě plných mocí

Dům v mimořádné lokalitě v Praze zdědili dva majitelé, kteří žijí trvale v Německu, jeden na jihu a druhý na severu. Celý prodej jsme vyřídili na základě plných mocí od obou majitelů - k jejich spokojenosti tedy přijeli do Prahy pouze jednou, když jsme si dům přijeli prohlédnout a podepsat zprostředkovatelskou smlouvu a plné moci. Zařídili jsme samozřejmě i kompletní vyklizení domu a jeho předání.

Byt v Praze Letňanech
Akce "kulový blesk"

Majitelé z prodeje tohoto bytu finacovali koupi jiného, noví majitelé se stěhovali z nájemního bytu - vše tedy muselo plynule navazovat, aby nikdo nezůstal ani jeden den bez střechy nad hlavou. Navíc na straně kupujících se vyřizovala hypotéka s ručením hned dvěma nemovitostmi - všechno jsme ke spokojenosti obou stran zvládli zařídit..