Tým Martin Hofmann & Hana Kvasničková 

Potkali jsme se v roce 2014 v kanceláři společnosti RE/MAX. Martin si po deseti letech práce realitního makléře otevřel vlastní kancelář a hledal nové a spolehlivé makléře; Hanka se po dlouhých letech působení v ekonomické oblasti rozhodla pro podnikání v realitách. 

Zjistili jsme, že práce v týmu je to, co oba hledáme - sdílíme zakázky, jsme zastupitelní, Martinova rozhodnost a vynikající vyjednávací schopnosti v kombinaci s Haninými ekonomickými znalostmi a systematičností je pro naše klienty skvělá přidaná hodnota. Zařídíme i velmi komplikované převody. 

Zakládáme si na zdravém úsudku a rozumu, nadšení pro naši práci, klientům nasloucháme. Nemovitosti nás provázejí celým naším životem - bydlení v příjemném prostředí chápeme jako předpoklad pro spokojený život.


Žiji v Praze a velmi dobře ji znám včetně jejího okolí. Dlouhá léta jsem působil v oblasti obchodu, více jak deset let se věnuji realitám. Zprostředkoval jsem několik stovek realitních obchodů.

Narodila jsem se v Praze a celý svůj život zde žiji. Moje celoživotní koníčky  - fotografování, cestování a genealogie se staly přirozenou součásní mé profese.

Zkušenosti z cest a setkání